Money Amulet sayesinde 3 milyon TL kazandım

Burcu Yılmazer
5/01/2015
3.748
15.698
158
Yayınlayan: Burcu Yılmazer

Hayır, kumara meraklı değilim. Özellikle şanslı biri olduğum da söylenemez. Tamamen aksi bir durum söz konusudur. Küçük bir ilçede, fakir bir ailede doğup büyüdüm. O kadar fakirdik ki bazen yemek alacak paramız bile olmazdı. Kalabalık bir aileydik. Ben ailenin en büyük çocuğuyum. 24 yaşıma geldiğimde benden küçük 9 kardeşim vardı. Dolayısıyla iyi bir eğitim almam imkansızdı. Üniversiteye gitmek yerine erken yaşta çalışmaya başladım. Elime geçen bütün parayı anneme teslim ediyordum.

Kendime herhangi bir şey alacak param hiç olmadı. Beğendiğim bir kıyafeti veya hoşuma giden bir yiyeceği ya da eğlenmeye gidecek kadar param olduğunu hatırlamıyorum. Yaşıtım kızlar evlenip ailelerini kurarken, ben hayatımı yaşayamıyordum. Bu zorlu hayat içinde tek bir hayalim vardı: Normal bir geç kız gibi yaşamak. Yani üniversiteye gidip bir meslek sahibi olmak. Kendime yakışan kıyafetler alabilmek. Uyum sağlayabileceğim bir erkek bulup önce biraz flört edip sonra evlenerek ailemi kurmak. Hayatımın geri kalanında para sıkıntısı çekmeden yaşayabilmek. Tabi bu hayali gerçekleştirebilmek için bakımlı olmam, güzel giyinmem ve göğüslerimi büyüttürmem gerekiyordu. Ne var ki bunları yapabilmem için çok param olması lazımdı. Ama ben o kadar para kazanamıyordum. Çevremdeki tanıdığım bazı kızlar gibi ahlak dışı işler yapmak da istemiyordum.

Eğer arkadaşlarımdan biri bana Money Amulet hakkında haber vermeseydi bugün nasıl bir hayatım olurdu, tahmin bile edemiyorum. Arkadaşım, benimle aynı ilçeden olan yaşıtım bir kızın internetten bu tılsımlı muskadan satın alarak hayatının gidişatını değiştirdiğini, İstanbul'da çok iyi bir iş bulduğunu ve hiç umulmadık şekilde çok para kazandığını anlattı. Muskadan satın alan müşterilerin hepsi işe yaradığını söylüyor. fiyatı da gayet uygun. Ben de satın alarak talimatları uyguladım. İlk önceleri muskanın gücüne inanmamıştım. İşe yarayıp yaramadığını görmek için piyango bileti satın aldım. Ertesi hafta televizyonda kazanan numaralar okunurken büyük ikramiyenin biletime çıktığını gördüm. Tam tamına 3 milyon TL kazanmıştım. Bu rakamı görünce bayılacak gibi oldum. Bu parayla hem istediğim her şeyi yapabilir hem de göğüslerimi büyütmek için ameliyat olabilirdim. Üstelik paranın artan kısmıyla hayatımı tamamen değiştirmem mümkün olacaktı. Tamtamına kazandığım ikramiyeyle bunları yaptım. Son derece lüks bir hastanede göğüs büyütme ameliyatımı oldum. Kardeşlerimin hepsinin okul masraflarını üstlendim. Ailem için ilçemizde bir ev satın aldım. Kendim için de İstanbul'da güzel bir daire edindim. Elimde kalan son parayla da kendime iş kurdum. Ekonomiden anlayan bir arkadaşımın önerisiyle Ege sahilinde turistlerin çok gittiği bir yerde küçük bir pansiyon satın aldım.

Para sahibi olmak birden hayatımın rengini değiştirdi. Zengin erkeklerin ilgisini çekmeye başladım. Geçmişte kendi ilçemdeki en fakir ve yakışıklılıktan nasibini almamış erkekler bile yüzüme bakmazdı. Şimdi ise yakışıklı ve zengin beylerin ilgi odağındaydım. Aldıkları hediyeler ve çiçeklerle ilgimi çekmeye çalışıyorlardı. Bu beyler arasından biri geçenlerde evlilik teklifinde bulundu. Parasız zamanımda olsaydı bu teklifi düşünmeden kabul ederdim ama şimdi çok emin değilim. Evlenme teklifinde bulunan zengin bey ile genç ve yakışıklı bir girişimci iş adamı arasında karar vermeye çalışıyorum. Gönlüm ikincisinden yana kayıyor...

Söylemek istediğim, mucizeler olabiliyor. Ben yaşadıklarım bunun en güzel örneği. Rahat ve güzel bir hayat yaşamak istiyorsanız, vakiy kaybetmeyin. Arzuladığınız hayata sahip olmak için en azından adım atın. Örneğin, tılsımlı Money Amulet edinerek başlayabilirsiniz. Özellikle şimdi tam zamanı çünkü %50 indirim var. Bu muskayı edindikten sonra rahatlayabilir ve hayatınızda olumlu değişiklikler olmasını beklemeye başlayabilirsiniz.

 • Ben de bu muska hakkında birkaç şey duymuştum. Keşke benim de bir tane olsaydı. O zaman evimizin inşaatını bitirirdim. İnşaata tam başlamıştık kocam işini kaybetti. Şu anda çok paraya ihtiyacımız var. Umarım en kısa sürede başımızı sokacak bir yerimiz olur.

 • İsteyenlerin bu muska için sipariş verip satın alabilecekleri mağazanın bağlantısı var. Mavi renkli olan yeri tıklayın.

 • Tılsım tam olarak nasıl çalışıyor? Çok merak ettim.

 • Bende böyle bir tılsımlı muska var. Ben piyango bileti falan almadım ama muska elime geçtikten sonra kocamın gelirinde çok rahat bir hayat sürmemize yetecek kadar artış oldu. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu, muskanızı kimseye vermemeniz gerekiyor. Buna arkadaşlarınız ve akrabalarınız da dahil. Aksi takdirde şans size değil onların yüzüne güler.

 • Sipariş verdim. Denemeye değer.

 • Alacağınız muskayı seçerken dikkatli olun. Piyasada sahte muska satanlar var. Medyum olan bir tanıdığım gerçekten tılsımlı olan muskaların üzerinde özel bir yazı olduğunu söyledi. İşte örneği burada.

 • İnanamıyorum. Gerçekten işe yarıyormuş. 6 aydır Money Amulet takıyorum. Aile dükkanımızdan elimize geçen para her ay artıyor.

 • Bu kadar kolay mı? Hiçbir şey yapmak gerekmiyor mu?

 • Tabii ki senin de belli bir çaba göstermek gerekir. Ama bazen insanlar çok çaba gösterseler de ellerine az para geçer. Bu muska gösterdiğin çabanın karşılığını daha fazla almanı sağlar. Kendi yaşadıklarımla öğrendim ))

 • Ben aldığımda bu muska şimdi olduğundan daha pahalıydı. Ama pişman değilim. Bu tılsımlı şey ona verdiğim parayı daha ilk haftasında çıkardı. İster inanın ister inanmayın ama hiç adını duymadığım, ABD'de yaşayan bir akrabam varmış. O vefat etti ve bıraktığı servetin tek mirasçısı bendim.

 • Yorumlarda biri çaba göstermek gerektiğini yazmış. Bende bir tane muska var ve hiç çaba göstermem gerekmiyor. Bu tılsımın işleyişi bu şekilde.

 • Bu muska için verilen paraya değer. Ben aldığımda kolye gibi boynuma astım. İki gün önce sahilde yürürken taşların arasında altın bilezik buldum. Satmak için kuyumcuya götürdüm. Kuyumcu nakit vermek yerine beni bankaya davet etti ve orada tahmin edemeyeceğiniz kadar yüklü bir parayı hesabıma havale etti. Meğer bulduğum bilezik sırdan değil antikaymış. Tarihi değeri varmış. Herhalde rastlantı sonucu sahile vurmuş.

 • Çoktandır Money Amulet hakkında bilgi sahibiyim. Sonunda ben de almaya karar verdim.

 • Kızlar, anlattıklarınızdan çok etkilendim. Siparişimi verdim. Dört gözle muska gelsin, zengin olayım diye bekliyorum.

 • Benim de Money Amulet hakkında olumlu bir yorumum olacak. Ben 2 hafta önce satın aldım. Dün maaşımda %50 artış yaptılar. Hakikaten işe yarıyor.