"Eklem sorunları normal bir yaşam sürmenize izin vermiyorsa tek çare mucizelere kalır" Bir mucizeyi gerçekleştiren efsane doktorla özel söyleşi

Yorumlar 33

Bugün konuğumuz Belgrad'dan mucizevi buluşu il eefsane olan Velibor Dušanić bey.

Günaydın Dušanić Bey. Kendiniz hakkında biraz bilgi vererek başlayabilir miyiz?

Belgrad'ın dünyaya geldim. Belgrad Tıp Üniversitesinden 1975 yılında mezun oldum. Eşim Anna ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. 2009 yılın akadar ortopedist olarak çalıştım.

2009 yılında ne oldu? Ortopedistliği neden bıraktınız?

2007 yılında Anna'ye dizlerinde osteoartrit (kireçlenme) teşhisi kondu.Bu hayatımızda bir dönüm noktası oldu. O tariht ebakıtıpğımızda ise bizim için bir işkenceydi. Sonraki 2 yıl her şeyi denedik. Fizyoterapiye gittik. Spor yapmayı kestik. Çşitli vitaminler, gıda takviyeleri (kondroitin, glukozamin, MSM ve diğerleri), jeller, merhemler kullandık. Hiçbirinin faydası olmadı. Çözüm bulmamak büyük hayal kırıklığı yaşattı. Edindiğim onc atıbbi bilgiye rağmen karıma yardım edemiyor olmak beni çıldırtıyordu. ayrıca ülkenin sağlık sektörü de hayal kırıklığımın bir başk anedeni oldu. İnsanın sevdiği inana uzun ve sağlıklı bir hayat sağlaması için ne yapması gerekir. Konuyu araştırmay abaşladım.

Ne tür bir araştırma yaptınız? Açıklayabilir misiniz?

İnsan karısının birkaç yıl sonra artık yürüyemeyeceğini anladığında her yolu deniyor. araştırmaya başladım ve eklem hastalıkları üzerine bulduğum herşeyi okudum. Konuyla doğrudan veya dolaylı ilgisi olan fizyoloji, psikosomatik, biyokimya alanlarında okudum. Bu alanda dünyanın en iyileri olan Asya'dan uzmanların sırlarını keşfetmek için neredeyse elimdeki paranın tümümü harcadım. Öğrendim ki Asya'da bu kişiler hastalrın durumları hakkında bizden çok dah afazla bilgiye sahipler.

Aralık 2009 tarihinde belli maddeleri karıştırırsam eklem ağrılarını tamamen geçirecek bir ilaç üretebileceğimi fark ettim. Ama beni bekleyen büyük bir sürpriz vardı. Planladığım ilaci yapmak için gereken maddeler Sırbistan'de bulunmuyordu. Bankadan kredi çekip Asya'dan sipariş ettim. Bir ay sonra gerekli malzeme elime geçti. Bu sefer başka bir sorun beni bekliyordu. Hiç kimse laboratuvar ortamında istediğim karışımı yapmay ayuanaşmıyordu. Neyse ki bir üniversite arkadaşım imdadıma yetişti. 3 hafta sonra doğru formülü buldum. İlk iş Anna'den denemesini istedim.

Allah'a şükürler olsun. İnsan mutluluğu sınır tanımıyormuş.

Neden? Ne oldu?

Anna hemen daha iyi hissetmeye başladı. Her geçen gün iyiye gitti. Tedavinin 7. gününde kendi başına alışverişe gitti. Yüzünde görmeyi çok özlediğim gülüseme ile döndü. 2 hafta daha tedaviye devam ettik ve kireçlenme tamamen geçti. İnsanın inanası gelmiyor. Yaptığımız tstlerde Anna'nin sağlığına tamamen kavuştuğunu gördük. Dünyalar benim olmuştu. Hastalığa karşı zafer elde etmiştik.

Müthiş bir hikaye. Yine de burada durmadınız ve devam ettiniz, değil mi?

Hemen değil. Önce kavuştuğumuz sağlığın biraz tadını çıkardık. İşte o dönemde Anna hamil ekaldı ve kızımız doğdu. Tedavi olduğu için bir kez daha şükrettik çünkü hamilelik eklemlere ekstra yük bindirir.

Bir gün oturuken Jlae Sırbistan'de eklem sorunu yaşayan çok hast aolup olmadığını sordu. İstatistikleri inceledik ve gördük ki aynı probleme sahip çok kişi var. Sırbistan'de çeşitli eklem bağlantılı hastalığı olan 1 milyondan fazla insan var. Bu bilgiyi öğrendikten sonra Anna'nin sorduğu ikinci soru hayatımı değiştirdi. "Diğer insanlara da bana yaptığın gibi yardım edebilir ve onlara da mululuklarını geri verebilir misin? Karımı bir defa daha aşık oldum. Hayatımda bu kadından daha güzel bir şey olmadığını anladım. Ve sorusuna evet cevabını vererek çalışmaya başladım. Fomülü mükemmeleştirmem ve Flekosteel kremmını üretmem tam 3 yılımı aldı. Bu krem ülkemiz insanlarını parasının yeteceği ve kullanabileceği en iyi üründür.

Bize Flekosteel başsamından biraz daha bahseder misiniz?

Anna ile birlikte daha önce kimsenin yapmadığı bir şeyi başardık. Flekosteel kremı, farklı şifalı otların karşımından oluşan devrim niteliğinde bir üründür.

FIR uçucu yağı

Kafur uçucu yağı

Tarçın uçucu yağı

Sepet bitkisi özü

ve diğer şifalı otlar. bunlar birlikte ağrıyı kesmek, kemikleri, kasları ve eklemleri beslemek için çalışırlar.

Maalesef bu ürünleri birçoğu Sırbistan'de yok. biz farklı Asy aülkelerinden ithal ediyoruz.

Benzersiz formülü sayesinde Flekosteel kremı sayısız eklem hastalığına iyi gelr:

- Artrit

- Artroz

- Kalça eklemi iltihabı

- Osteoartroz (Eklem iltihabı)

- Osteokondroz (Kemik ölümü)

- Osteokondrit

- Osteoporoz

- Menisküs yaralanmaları

- Gonartroz

İnanılmaz! Çağımızın en büyük kaşifi olmalısınız. Nasıl başardınız ?

Uzun yıllar çok çalışmayı gerektirdiğini unutmayın. Gelecek yıl 10. yıl dönümümüzü kutlayacağız. Bu dönem içersinde tedavi ettiğimiz 17,934 insan normal bir yaşama kavuştu. Eklem ağrılarını unuttular.

Anna ile birlikte para kazanmak için çıkmadık bu yola. İnsanlara sağlıklarını kazandırmayı amaçladık. Bizi eski kafalı bulabilirsiniz. Unutmadan şunu da ekleyeyim. Her ay piyango düzenliyoruz. Kazananlar arasında ürünlerimizi kullananlara çeşitli hediyeler veriyoruz.

Flekosteel kremı nereden alınabilir?

Maalesef henüz eczanelerde satılmıyor. Ecza sektörü dev uluslararası firmaların kontrolü altıda. Bağımsız üreticilerin piyasaya ürün vermesi neredeyse imkansız. Üstelik satış fiyatları çok yüksek. Bazen de aldığınız ilacın yan etkisi sağladığı faydadan fazla oluyor.
Biz de çözüm olarak bir resmi web sitesi oluşturarak Flekosteel kremı doğrudan satmaya başladık.

Okurlarımıza son bir sözünüz var mı?

Kısa süre önce Anna ile birlikte Flekosteel kremın fiyatını %50 oranında düşürmeye karar verdik. Bu sayede dileyen herkes bu fırsattan (dahil) tarihine kadar yararlanabilir. Bu tarihten sonra, Flekosteel kremı normal fiyatından satılacak.
Sağlığınıza dikkat edin. Hayatta en önemli şey sağlık. Diğer her şey ikinci planda gelir.

Bol şans.

FLEKOSTEEL SİPARİŞİ VER
Bugünkü yorumlar 33

Cemile Işık

Dušanić Bey bu ilaç için size müteşekkiriz. Uzun zamandır böyle bir ilaç arıyordum.Paketimin gelmesini bekliyorum. Sağ olun!

1 saat önce

Merve Özer

Artroz şikayetim vardı ama bu kremı kullanınca kalmadı. Sadece bir kür yetti. Sağ olsun bunu bulan.

1 saat önce

Sevgi Kaplan

Sizi tamamen destekliyorum. eklem problemleri için çok etkili bir ilaç. Dirseklerimdeki ve dizlerimdeki ağrılar tamamen geçti.

1 saat önce

Arif Çelik

Flekosteel için teşekkürler Dušanić bey. Sadece eşinizi değil ülkemizde aynı derdi çeken birçok insanı da kurtarmışsınız. İlacı servikal omur sorunum için denemeye karar verdim. Ben de osteokondroz var ve bu ilacın çok faydasını gördüm. Sayesinde her şey yoluna giriyor.

1 saat önce

Velibor Dušanić

Arif Bey kafanıza takmayın ve Flekosteel kremı kullanmayı sürdürün. Bu ilacı kullanjırken talimatları doğru uygulamak da önemli.

Saygılarımla, Velibor

1 saat önce

Salih Öztürk

Biri yardımcı olabilir mi? Bel ağrısından çok sıkıldım artık. Hayatımız zindana çevirdi. Ne yapacağımı bilemiyorum. Her doktor başk ailaç verdi. Denemediğim jel kalmadı ama hiçbiri fayda etmedi. :(

1 saat önce

Cemal Bozkurt

@Salih. Flekosteel kremından al, pişman olmazsın. Benim de neredeyse yürümeme mani olan eklem sorunlarım vardı. Annem sağ olsun, o bu ilacı buldu. 6 ay önce satın almış. Maalesef indirimden yararlanamadık ve tam fiyat ödedik. (Yine de aşırı yüksek değildi diye hatırlıyorum) İlacı kullanmaya başladığımdan beri eklem şikayetim kalmadı. Normal hareket edebiliyorum artık. Sebn de iyileşirsin sorun etme. Üstelik %50 indirimden de yararlanacaksın.

1 saat önce

Selma Güler

Flekosteel kremı nasıl sipariş ediliyor?

1 saat önce

Cemil Bulut

Selma Hanım işte bu resmi web sitesi üzerinden sipariş veriliyor. Acele etmenizi öneririm eğer indirimde yararlanmak istiyorsanız. Bu ilacın bana çok faydası olduğunu da ekleyeyim.

1 saat önce

Selma Güler

Teşekkürler @Cemil Bulut. Az önce siparişi tamamladım. Elime geçmesi ne kadfar sürer?

1 saat önce

Cemil Bulut

3 günde gelir Selma hanım :)

1 saat önce

İrem Erdoğan

Kız kardeşim için 2 ay önce ben de almıştım bu ilaçtan. Uzun zamandır eklem yangısından dertli kardeşim. İlacı kullandıktan sonra bana nasıl teşekkür edeceğini bilemedi. Şansımı denedim ve onun için almıştım.

1 saat önce

Mahmut Kaya

Söylendiği kadar etkili mi bu krem? Acaba denesem mi? Hep bir indirim olur zaten.

1 saat önce

furkan Demir

Daha önce başka bir yerde daha Flekosteel kremı hakkında bir şeyler duymuştum. Bazı arkadaşlarımın alıp kullandıklarını biliyorum. Yaklaşık 2 aydır bacaklarımdan şikayetim var. Ağrı bazen dayanılmaz oluyor. Doktorlar bir çözüm bulamadılar. Ben de karar verdim bu kremdan alacağım ve deneyeceğim.

1 saat önce

Halil Güneş

eklem sorunu yaşayan ne kadar çok insan varmış meğer. Geçen ay Flekosteel kremın reklamını görmüştüm. Bu ilaç beni osteokondroz hastalığından kurtardı. Hiçbir ilaç bunun kadar hızlı etki etmiyor.

1 saat önce

Musa Korkmaz

Yararı olur mu diyorsunuz? İlaçlardan ve doktorlardan umudum kalmadı.

1 saat önce

Leyla Özcan

Musa Bey, kesinlikle yararı olur. Çok etkili bir ilaç ve hiç yan tesiri yok. Yani, acele edin ve siparişinizi verin. Flekosteel kremı sayesinde belimdeki sorunumdan tamamen kurtuldum.

1 saat önce

Cemile Işık

Teşekkürler Flekosteel. Bana çok faydan dokundu. Ben resmi sitesinden aldım. Arkadaşlar, tedavinizi geciktirmeyin. Ne kadar çabuk tedavi olursanız ileride o kadar az pişmanlık yaşarsınız.

1 saat önce

Sevim Koç

Teşekkürler Dušanić Bey. Siz olmasaydınız Flekosteel kremın etkisine asla inanmazdım. Eşim sizin eşinizle aynı sorunu yaşıyor. 5 yıldır tedavi için uğraşıyoruz. Adamcağız çok çekti. Şimdi iyileşit de artık 18 yaşındaymış gibi halı sahada maça gidiyor.
Siparişi verince hemen gelmesi de çok iyi.

1 saat önce

Velibor Dušanić

Sevim Hanım, eşinizin iyi olduğuna sevindim. İyileşmesinin ne kadar sürdüğünü yazabilir misiniz?

Saygılarımla, Velibor

1 saat önce

Sevim Koç

Yaklaşık bir ay sürdü Dušanić Bey. Artık çok rahat hareket ediyor. eskisi gibi şikayet etmiyor. Çok mutluyuz.

1 saat önce

Velibor Dušanić

Bilgi için teşekkürler Sevim Hanım. Tekrar çok geçmiş olsun

Saygılarımla, Velibor

1 saat önce

Yasemin Dinçtürk

İlcın etkisi tüm beklentilerimin ötesinde gerçekleşti. Siyatik ağrımdan eser kalmadı. Biri sırt ağrısında muzdarip diğeri dirseklerinden şikayetçi 2 arkadaşım için de aldım.

57 dakika önce

Zeliha Yılmaz

Az önce sitede formu doldurdum ve sipariş verdim.
Hala %50 indirim veriyor olmalarına şaşırdım doğrusu
Siteye telefon numaramı yazdım. Bir süre sonra aradılar. Siparişi teyit ettiler. Artık ağrı çekmeden yaşamak istiyorum. güzel yürüşlere çıkabilmeyi diliyorum.

55 dakika önce

Dilek Çetin

Ben de alanlardanım. Yıllardır artrit derdinden çekiyorum. Biraz yağmur yağdığında veya hava lodosa döndüğünde canımdan bezdiren ağrılar çekiyorum. Flekosteel kremı birkaç hafta içinde iyileştirdi. bunun mümkün olabileceğine inanmıyordum.

53 dakika önce

Aysel Kara

Eczacı bir arkadaşım eczanesinde bu ilacı kutusu 600 liraya satıyor. Tabii ki ondan almadım. Buradaki indirim haberini okuyunca hemen %50 ucuza almaya karar verdim. Emekli insanlarız. Sokağa saçılacak paramız yok. Krem sayesinde diz ağrılarım geçti.

48 dakika önce

Velibor Dušanić

Aysel Hanım. demek bazı eczaneler satış abaşlamış. bu şekilde fahiş fiyattan satmaları çok ahlaksızca bir davranış. Hasta insanların zaafından faydalanıyorlar. Ürünlerimizi fahiş fiyatla izinsiz satan yerleri takibe almaya başladık.

Saygılarımla, Velibor

36 dakika önce

Hayriye Kılıç

Flekosteel kremı beni gut hastalığından kurtardı. Üstelik sadece 1 kur kullandım. Şimdi evde hep bulunduruyorum.

36 dakika önce

Osman Keskin

İnternet sitesinden sipariş ettim. Kullanaya başlayınca çok faydasını gördüm. Daha iyi bir ilaç bulabileceğimi sanmıyorum. Teslimat da oldukça hızlıydı. Siparişten sonra 3 günde geldi.

39 dakika önce

Velibor Dušanić

Osman Bey, teşekkürler. Flekosteel kremı müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sayede tedavilerine derhal başlayabilmelerini amaçlıyoruz.

Saygılarımla, Velibor

36 dakika önce

Songül Ünal

Bu yazıyı okuduktan sonra kremdan almaya karar verdim. Şansım varmış %50 indirimden de yararlandım. Velibor Bey ve eşinin yaşadıklar beni çok etkiledi. HErkesin bildiği ilaç ve tedavi yöntemlerinin işe yaramaması çok ilginç. aynı şey benim de başıma geldi. Uzun zamandır kireçlenme problemim var. Siparişi verdikten sonra Flekosteel kısa sürede geldi. Daha birinci uygulamada rahatlık hissettim. Onun için burada duyguılarımı paylaşıyorum. Hayatım normale döndüğü için çok mutluyum.

31 dakika önce

Tahsin Çakır

Bu ilacın nereden alındığını biri bana söyleyebilir mi lütfen? Eczanelerde bulunmuıyor ve internetten alışveriş yapmaktan biraz çekiniyorum. Elime sahte ürün geçmesi riski ürkütüyor. Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.

27 dakika önce

Velibor Dušanić

bir kez daha tekar etmekte fayda var. Flekosteel kremı SADECE resmi internet sitesi üzerinden satın alınabilir. Herhangi bir yanlış anlaşma olmaması için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın. Hatırlatmak isterim ki Flekosteel kremı şu anda %50 indirimlidir ama bu promosyon çok devam etmeyecek. Acele edin.
Sahte ürünlere karşı dikkatli olun!

Saygılarımla, Velibor

15 dakika önce

FLEKOSTEEL SİPARİŞİ VER