Od częstego oddawania moczu do raka prostaty jest jeden krok! Jak rozpoznać zagrożenie na czas? Wywiad z głównym urologiem Polski.

Urolog i przedstawiciel Światowej Organizacji Urologicznej

Piotr Chołus
Doktor nauk medycznych, jeden z najwybitniejszych lekarzy młodego pokolenia, zdobywca wielu nagród w dziedzinie medycyny. Prekursor wprowadzania najnowszych rozwiązań w dziedzinie urologii i andrologii. Główny specjalista Katedry Andrologii, Instytutu Badawczego Urologii i Radiologii Interwencyjnej Światowej Organizacji Urologicznej w Polsce.


Ponad 10 lat doświadczenia w męskich schorzeniach.

JAKIE SĄ PIERWSZE OZNAKI PROSTATY:

 • Częste oddawanie moczu
 • Zmniejszenie potencji (zaburzenia erekcji)
 • Problemy z pęcherzem
 • Nieprzyjemne odczucia lub bóle w pachwinie i dolnej części pleców
 • Mniejsza wydolność organizmu
 • W początkowym etapie choroba może praktycznie nie dawać żadnych oznak. Możemy zaobserwować jedynie obniżony poziom potencji, lekkie swędzenie i problemy z oddawaniem moczu. I to są pierwsze poważniejsze symptomy rozpoczynających się problemów. Jeżeli je zauważymy, to nie możemy ich bagatelizować i czekać! Pierwszym i najmniej szkodliwym skutkiem tej choroby jest impotencja. Znacznie bardziej niebezpieczny jest już proces tworzenia się w organizmie guza - gruczolaka prostaty, który prowadzi do raka prostaty.

  Choroba prostaty niesie za sobą kilka poważnych zagrożeń dla organizmu, z których główne to:

  IMPOTENCJA - PRZEROŚNIĘTA PROSTATA - RAK PROSTATY

  Przerośnięty guz prostaty

  Impotencja występuje w 100% przypadków osób narażonych na powiększającą się prostatę. Oznacza to, że każdy mężczyzna, który miał lub będzie miał zapalenie gruczołu krokowego, wcześniej czy później zmierzy się z impotencją.

  Rak prostaty występuje w późnych stadiach zapalenia gruczołu krokowego, ale nie jest również rzadkością. Mężczyźni, którzy nie leczą zapalenia gruczołu krokowego i żyją z nim, w rzeczywistości igrają z ogniem. Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się długim i spokojnym życiem, musisz pilnować swoich męskich spraw. Tutaj nie ma miejsca na wstyd czy jakieś zaniedbania. Oczywiście najlepiej abyś zrobił to jak najwcześniej.

  Największy problem polega na tym, że zdecydowana większość mężczyzn po prostu nie chodzi do lekarzy. Część bagatelizuje problemy, a część zwyczajnie się wstydzi. W rezultacie otrzymujemy sytuację kiedy pacjenci po prostu ignorują chorobę. To jest spory problem, bo pacjenci zgłaszają się do nas w momencie, kiedy choroba jest już rozwinięta, a w organizmie pojawił się guz nowotworowy.

  Operacja raka prostaty

  Każdy z nas musi zrozumieć, że zapalenie gruczołu krokowego jest bardzo groźną chorobą. W wielu przypadkach przekształca się ona w raka prostaty. Co z kolei prowadzi w wielu przypadkach do śmierci pacjenta. Pozostawiona bez kontroli i leczenia, choroba czasami rozwija się szybko, już nawet przeciągu 12-15 miesięcy może doprowadzić do wystąpienia raka.

  Teraz na szczęście, dzięki ostatnim odkryciom, mężczyźni mają wyjątkową okazję, aby bez regularnych wizyt w klinice, raz na zawsze pozbyć się męskich przypadłości.

  Przed kilkoma miesiącami w Polsce pojawił się rewolucyjny środek, który w krótkim czasie przywraca pełna sprawność prostaty. Farmaceutyk eliminuje stany zapalne związane z pęcherzem i męskością. Nawet przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego jest całkowicie wyleczone. To nie wszystko, bo środek podnosi także sprawność seksualną - znacznie wzrasta moc i czas trwania stosunku płciowego. Nazwa leku to Prostonel Forte. Co ważne środek ten, został w znacznej części w zrefundowany, więc jego cena też jest przystępna. W opracowaniu tej receptury brali udział naukowcy z Niemiec i Francji.


  W 2019 roku w Berlinie, w niemieckim ośrodku naukowym, specjalizującym się dziedzinie urologii, wielkim sukcesem zakończyły się kliniczne próby leków nowej generacji. Prostonel Forte przeszedł wszelkie, najbardziej wymagajcie testy medyczne i został dopuszczony do użytku. Teraz mamy nowe, znakomite narzędzie do walki z zapaleniem gruczołu krokowego. Biuro prasowe Instytutu ogłoszono, że:

  1. Skuteczność Prostonelu Forte, została obliczona zgodnie ze standardową metodą stosowaną w medycynie (ilość wyleczonych, w stosunku do całkowitej liczby pacjentów, przeprowadzonych na grupie 100 osób) wynosiła aż 93%.

  2. Brak objawów nawrotu choroby po zakończeniu kuracji (zgodnie z wynikami obserwacji przez sześć miesięcy) wyniosła 98%.

  3. Po tygodniu stosowania środka wszyscy pacjenci zauważyli znaczny wzrost libido i potencji.

  4. Tabletki Prostonelu Forte przyczyniły się do wydłużenia czasu trwania stosunku seksualnego u ponad 90% leczonych.

  5. Niepożądanych działań ubocznych, w tym reakcji alergicznych nie wykryto.

  6. Rewolucyjne tabletki uznane zostały za wiodące narzędzie do walki z zapaleniem gruczołu krokowego.Prostonel Forte uznane zostały za wiodące narzędzie do walki z zapaleniem gruczołu krokowego.


  Komentarze ekspertów:

  Jerzy Kopczewski
  Kierownik Wielkopolskiej Kliniki i Katedry Urologii, zastępca Dyrektora Instytutu Badawczego Uronefrologii i Zdrowia Rozrodczego, profesor i jeden z najbardziej doświadczonych urologów.


  Doświadczenie zawodowe - ponad 20 lat

  Do tej pory na świecie nie było skutecznych i co najważniejsze niedrogich środków do leczenia zapalenia gruczołu krokowego. To doprowadziło do niewiarygodnych konsekwencji - poziom choroby wśród dorosłych mężczyzn stanowił aż 45%, a co najgorsze ponad 30% wśród młodych mężczyzn. Prostonel Forte to wg mnie rewolucyjne tabletki do leczenia męskich schorzeń. Lek należy przyjmować 3 razy dziennie po posiłkach. Jego skuteczność została udowodniona w całej Europie. Unikalny skład receptury sprawił, że Prostonel Forte to jedyny tak skuteczny środek na rynku.

  Lek został przetestowany klinicznie. Wyniki były prawdziwym szokiem dla urologów. Ponad 93% wszystkich pacjentów wyzdrowiało bez nawrotu. Wszystkie pozostałe osoby były wyleczone, zatrzymano też ich trwałe procesy zapalne powstałe w prostacie.

  Warto podkreślić, że unikalna formuła Prostonelu Forte zwiększyła także siłę i czas trwania stosunku płciowego.

  Prostonel Forte sprawdza się także w rozwiązywaniu problemów kompleksowych. Ma fenomenalny wpływ na cały układ moczowo-płciowy człowieka. Mówiąc najprościej, po całej kuracji męskie ciało zaczyna działać jak w młodości. Dlatego polecam go absolutnie każdemu mężczyźnie. Nawet jeśli nie zauważyłeś jeszcze problemów z prostatą, to te tabletki będą skutecznie zapobiegać chorobie oraz dodawać Ci wigoru.

  Lek został już certyfikowany na Uniwersytecie Medycznym w Paryżu. Badania kliniczne w pełni potwierdziły jego skuteczność. Francuzi dostali mieli nawet wyższy procent wyleczonych.

  Prostonel Forte obecnie jest dostępny tylko na zamówienie na stronie projektu. Próbowaliśmy wiele razy „pojawić się” w sieci aptek, ale farmaceuci zawsze ustalają najwyższą możliwą cenę. To powoduje, że cena leku rośnie kilkukrotnie. Nam zupełnie na tym nie zależy. Instytut Urologii, podobnie jak Światowa Organizacja Urologiczna, jest organizacją non-profit. Nie mamy na celu bogacenia się. Chcemy tylko udostępnić nasz środek całej populacji, ponieważ zależy nam na walce z chorobą. Natomiast głównym celem sieci aptecznych jest zarabianie pieniędzy. Dlatego mamy radykalnie różne podejścia cenowe.

  Ostatnie komentarze
  na Facebooku

  profilowe
  Jolanta Różewicz
  Widziałam wyniki tych badań w gazecie, są naprawdę zaskakujące. Co ranek mój mąż cierpi. Wacek puchnie mu jak bańka. Muszę to kupić, bo nie mogę patrzeć jak się tak męczy. Dzięki za info!!
  Odpowiedz . Thumb 8 . Lubię to! . 7 godzin temu

  profilowe
  Bartosz Wojnowski
  Mam problem z męskością. Wypełniłem formularz. Nie mogę się już doczekać, aż zacznę to stosować http://bit.ly/2IY34uu
  Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 7 godzin temu

  profilowe
  Marek Kowalczyk
  Od dawna śledzę różne nowinki medyczne. Słyszałem nawet ostatnio od sąsiada, jak się przechwalał swoimi łóżkowymi podbojami. Nie dość, że się wyleczył z prostaty, to jeszcze partnerki zmienia co tydzień. Też muszę tego spróbować.
  Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 7 godzin temu

  profilowe
  Dorota Adamczyk
  To jest naprawdę niesamowity produkt! Moja najlepsza przyjaciółka kupiła mężowi. To co później opowiadała... oboje przeżywają teraz drugą młodość. Nie mogłam w to uwierzyć i musiałam sama trochę poszperać, żeby sprawdzić temat i tak właśnie znalazłam ten artykuł. Wiem, że moja przyjaciółka wydała na całą kurację męża ponad 300 zł, a i tak była zadowolona... Wyobraźcie sobie, jak bardzo byłaby zadowolona, gdyby zapłaciła dwa razy mniej!
  Odpowiedz . Thumb 25 . Lubię to! . 7 godzin temu

  profilowe
  Aleksander z Rzeszowa
  Od wielu lat męczę się ze swoim problem. Mam nadzieję, że to mi w końcu pomoże. Zakupiłem dwa opakowania i zacząłem też wykonywać ćwiczenia. Mam nadzieję, że szybko uporam się z prostatą.
  Odpowiedz . Thumb 6 . Lubię to! . 6 godzin temu

  profilowe
  Michał Gornakowski
  Szukałem właśnie sprawdzonych sposobów na swój ból. Nie chciałem brać ostrej chemii. Dobrze ze pojawił się Prostonel Forte.
  Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 6 godzin temu

  profilowe
  Anka Zubrycka
  Słuchajcie to jest extra! Kilka miesięcy temu mój chłopak strasznie szybko nabawił się męskich problemów. Nie dość, że go bolało, to jeszcze stracił ochotę na igraszki. Nic mu nie pomagało. Zupełnie nic! Poszedł do lekarza i o przypisał właśnie. Wszystkie problemy znikły już po tygodniu stosowania.
  Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

  profilowe
  Daniel Truskolaski
  Mój kolega stosował te tabletki i jakiś czas temu mi je polecił. Dołączyłem do tego klubu i dostałem paczkę w przeciągu 3 dni (chociaż nie załapałem się na ten rabat, szkoda). Jak na razie rezultaty są niesamowite – guz zaczął znikać, a ja z każdym dniem czuję się lepiej! Zapiszę się chyba na pełną kurację.
  Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

  profilowe
  Franciszek Lewacjusz
  Dla mnie działa jak marzenie! Tak jak się spodziewałem. Nie było to trudne i teraz chciałbym, żeby wszyscy wiedzieli, że to naprawdę działa.
  Odpowiedz . Thumb 1 . Lubię to! . 5 godzin temu

  profilowe
  Janusz Wilczyński
  To wszystko co mówi urolog, to brzmi niesamowicie. Trudno w to uwierzyć, ale tak jest. Stosowałem środek 3 tygodnie i problemy z pęcherzem minęły bezpowrotnie! Mój ojciec stosuje tydzień i już widać dużą poprawę.
  Odpowiedz . Thumb 1 . Lubię to! . 5 godzin temu

  profilowe
  Wiktor Stańczyk
  Już zamówiłem Prostonel Forte i teraz czekam na przesyłkę. Odezwę się niedługo i opowiem jak u mnie podziałał.
  Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 5 godzin temu