Według danych 72% polek nie jest zadowolonych ze swoich mężów w łóżku!

Jeśli uprawiasz seks rzadziej niż raz w tygodniu, to znak, że Twój związek się kończy!

Komentarz

Socjologowie ostrzegają: Polskim rodzinom grozi niebezpieczeństwo! Obecnie 72% polek przyznaje się, że nie są zadowolone ze swoich mężów. Najczęstszym powodem jest impotencja mężczyzn, dlatego 24 na 100 małżeństw się rozwodzi, a liczba ta wciąż rośnie. Eksperci twierdzą, że pary, które uprawiają seks raz w tygodniu lub rzadziej, są już na prostej drodze do rozstania.

- Dzień dobry. Czy może nam Pani powiedzieć, jak ograniczona aktywność seksualna wpływa na związek mężczyzny i kobiety?

Alicja MojsakPsycholog rodzinny, Centrum Psychoterapii, doświadczenie - 8 lat.

Alicja Mojsak: Para, u której aktywność seksualna jest sporadyczna, ma 80% szans na rozstanie. Seks jest bardzo ważnym elementem łączącym dwie połówki. Historia miłosna, w której go nie ma - traci swój fundament. Jest to szczególnie widoczne w rodzinach nie posiadających dzieci.

Wygląda to następująco. Z wiekiem, erekcja staje się słabsza lub w ogóle nie można jej osiągnąć. Mąż obwinia się, traci pewność siebie i unika żony. Kobieta zauważa, dziwne zachowanie swojego męża, ale nie potrafi znaleźć przyczyny. Zaczyna wątpić w swoją atrakcyjność i zastanawia się czy poślubiła odpowiedniego mężczyznę. Może przyczyną jest niewierność? W końcu postanawia się z nim rozstać.

Kobiety zakochują się w silnych mężczyznach, którzy są pewni siebie i potrafią je zaspokoić.

Kobiety, które nie są zadowolone z pożycia seksualnego z aktualnym mężczyzną, znajdą innego, ponieważ potrzebują ciągłego potwierdzania ich atrakcyjności i silnych uczuć, które ich łączą.

Jeśli żądania seksualne kobiety nie są zaspokojone, tworzy się napięta atmosfera i pojawia wiele argumentów do kłótni, które prędzej czy później mogą zniszczyć związek.

Czy naprawdę chcesz sprawdzić, jak długo wytrwa związek bez seksu?

- Niemniej jednak, sprawność fizyczna mężczyzn maleje wraz ze skończeniem 50. roku życia. W tym wieku większość z nich, jest już w stałych związkach i od dawna ma stabilną sytuacje rodzinną.

Radosław Wasilewski Urolog, Instytut Zdrowia Mężczyzn, doświadczenie: 17 lat

Radosław Wasilewski: Ostatnio coraz częściej przychodzą do mnie młodzi mężczyźni. Nie są po ślubie, ani nie mają dzieci. Niestety problemy słabych zdolności fizjologicznych pojawiają się także u młodszych mężczyzn, nawet w wieku 30 lat.

Dziennikarz: Jaki jest tego powód?

Radosław Wasilewski: Na życie seksualne mężczyzny wpływa wiele czynników:

Ostatni czynnik jest najpoważniejszy. Innymi słowy, coraz więcej par żyje bez seksu z powodu zapalenia gruczołu krokowego.

Dziennikarz: Zapalenie gruczołu krokowego u 30-letnich mężczyzn?

Radosław Wasilewski: Dokładnie. Około 10 lat temu tylko mężczyźni w wieku 40, a nawet 50 lat mieli objawy zapalenia gruczołu krokowego. Teraz ten problem można zauważyć w znacznie młodszym wieku. Głównym powodem jest pogorszenie stanu środowiska i siedzący tryb życia.

Zapalenie gruczołu krokowego może wystąpić w każdym wieku. Najczęściej wywołują je bakterie i inne drobnoustroje, które przedostają się do gruczołu. W nowoczesnym stylu życia uniknięcie szkodliwych czynników wydaje się po prostu niemożliwe.

  • Mężczyźni w wieku 20-30 lat
  • Mężczyźni w wieku 31–40 lat
  • Mężczyźni w wieku 41-50 lat
  • Mężczyźni w wieku 50–60 lat

Prawdopodobieństwo wystąpienia zapalenia gruczołu krokowego w zależności od wieku.

Dziennikarz: Zatem co należy zrobić, żeby zapobiec rozwojowi prostaty i uratować swój związek?

Radosław Wasilewski: Zalecam wszystkim mężczyznom, aby zwracali większą uwagę na swoje zdrowie. Jeśli tylko zauważą jakiekolwiek objawy zapalenia gruczołu krokowego, muszą przejść odpowiednią kurację. Polecam moim pacjentom Prostonel - specjalnie opracowaną przez europejskich naukowców recepturę.

Przepis jest już znany od czasów starożytnych, natomiast pod nazwą Prostonel jest sprzedawany od 2018 r. Po badaniach klinicznych, w wyniku których poprawił się stan zdrowia u 82% mężczyzn: zniknął ból i dyskomfort przy oddawaniu moczu, przywrócono prawidłową potencję, szczególnie na wczesnych etapach.

Dlaczego polecam ten produkt? Ponieważ zdrowie moich pacjentów jest najważniejsze. Wybieram dla nich najlepszy możliwy produkt. Nie po to, żeby jak najwięcej zarobić, a po to, by im pomóc.

Prostonel bardzo szybko wykazuje swoją skuteczność: długotrwałe rezultaty można osiągnąć już po 4 tygodniach regularnego stosowania. Osiągnięcie wyników tradycyjnymi metodami zajmuje co najmniej pół roku, a pacjenci muszą przejść nieprzyjemne i upokarzające procedury. W przeciwieństwie do antybiotyków, ten nowy produkt nie uszkadza narządów wewnętrznych, nie uczula i nie powoduje uzależnienia. Prostonel to produkt dostępny dla większości populacji.

Wyniki badania klinicznego % Prostonel . Łączna liczba uczestników badania wynosiła 167 mężczyzn w wieku od 29 do 73 lat

Dziennikarz: O ile mi wiadomo, nie wszyscy lekarze używają tego produktu w swojej praktyce. Gdzie można go nabyć?

Radosław Wasilewski: To prawda. Już nie ma potrzeby długiego oczekiwania na wizytę do specjalisty, ani wykonywania drogich i nieprzyjemnych badań. Prostonel jest dostępny bez recepty i należy go niezwłocznie zastosować, jeśli występują u Ciebie przynajmniej dwa z niżej wymienionych objawów:

Produkt ten nie tylko skutecznie wygasza objawy zapalenia gruczołu krokowego, ale także poprawia erekcję.

Prostonel nie jest sprzedawany w aptekach, ponieważ jeszcze nie doszliśmy do porozumienia z koncernem farmaceutycznym. Można go jednak zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta. Natomiast paczka zostanie dostarczona kurierem w następny dzień roboczy.

Dziennikarz: Czy możesz pokazać statystyki, jak zastosowanie odpowiedniej kuracji wpływa na poprawę jakości życia wielu par?

Radosław Wasilewski: Z mojej praktyki 89% par, które mogą poprawić swoje życie seksualne, może uniknąć rozwodu lub innych poważnych problemów w rodzinie. 100% rozwiedzionych mężczyzn może znaleźć miłość w ciągu 2-3 miesięcy. To po raz kolejny potwierdza, że osoba o silnym potencjale seksualnym może być atrakcyjna w każdym wieku. W połowie tych przypadków nowi partnerzy są młodsi i bardziej atrakcyjni od poprzednich.

Kobiety mają również potrzeby seksualne i potrzebują dobrej jakości seksu w każdym wieku! Mężczyzna, który może dać to kobiecie, może dostać wszystko, czego chce! Taki człowiek jest zwycięzcą.

Dziennikarz: Bardzo dziękuję za szczegółowe informacje. Czy chciałby Pan coś jeszcze dodać?

Radosław Wasilewski: Tylko jedno. Pamiętajcie, że to WY decydujecie o swoim życiu i szczęściu. Nie czekaj na rozpad rodziny lub związku. Udaj się do lekarza i koniecznie rozpocznij kurację. Tylko dzisiaj produkt zapobiegający zaburzeniom erekcji jest tańszy, aż o 50%, aby coraz więcej osób w naszym kraju mogło mieć potężne i częste życie seksualne. Aby kupić Prostonel po obniżonej cenie, musisz:

  1. być obywatelem Polski
  2. złożyć zamówienie na oficjalnej stronie producenta
  3. poczekaj na kuriera i zapłać przy odbiorze

Wykorzystaj swoją szansę na lepsze życie zanim ktoś Cię uprzedzi. Liczba opakowań tego produktu jest ograniczona.

Zamów Prostonel z 50% rabatem!
Komentarze Dodaj komentarz

profilowe
Sławomir
Dziękujemy za ten artykuł pełen przydatnych informacji! Teraz moje życie miłosne jest bezpieczne, ponieważ dokładnie wiem, co mam robić.
Odpowiedz . Thumb 8 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Stefan
Szkoda, że nie widziałem tego artykułu wcześniej. Moja żona zostawiła mnie dla innego. Myślałem, że odeszła, bo nie miałem dużo pieniędzy, pracowałem dzień i noc, nie miałem czasu myśleć o seksie...
Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Marek
Rozwiodłem się z żoną, bo od dłuższego czasu nie mogłem jej zadowolić w łóżku. Kiedy zaczęły się problemy z erekcją, zaczęła się między nami zmieniać. Dopiero po fakcie okazało się to zapalenie gruczołu krokowego. Ale jak mogłem zatrzymać to wszystko w wieku 45 lat? Zamówiłem te kapsułki. Mam nadzieję, że mi pomogą.
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Łukasz
Świetny produkt. Uśmierza ból i sprawia, że wszystkie objawy zanikają.
Odpowiedz . Thumb 25 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Igor
Nigdy nie myślałem, że w wieku 30 lat będę miał problemy z potencją. Nikt nie chce 30-latka, który nie może oddawać moczu bez bólu, nie mówiąc już o usatysfakcjonowaniu kobiety w łóżku. Straciłem jakąkolwiek nadzieję na posiadanie rodziny. Kobiety powinny być pod opieką faceta, być kochane, a nie opiekować się chorym facetem. Całe szczęście lekarz polecił mi Prostonel i teraz kobiety za mną biegają. Nie mam już problemów z oddawaniem moczu i potencją. Znowu mogę cieszyć się życiem!
Odpowiedz . Thumb 6 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Jarek
Postanowiłem kupić po przeczytaniu recenzji. Mam 49 lat i nudne życie seksualne. Nie mogę się jeszcze poddać, jestem w kwiecie wieku.
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Szymon
Od razu zrobiłem zapas na kilka miesięcy. Miałem już taką sytuacje, że się produkt wyprzedał i trzeba było długo czekać na kolejną partię. Chcę odzyskać siłę, którą miałem, gdy miałem 20 lat! Prostonel to świetny produkt! Ma bezpieczne składniki i nie powoduje skutków ubocznych. Redukuje stan zapalny, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, a przede wszystkim poprawia życie seksualne. Nie mogłem trafić lepiej!
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Mariusz
Próbowałem już różnych metod na przerost prostaty. Niestety leki i masaże pomagały, ale na krótko, objawy wracały wkrótce po tym. Znowu męczyłem się z ostrym bólem, krępujące badania i jeszcze musiałem za to wszystko zapłacić... Zrobiłbym wszystko, żeby tylko już przez Moja żona przeczytała o Prostonel i kupiła mi go. W końcu wyszedłem na prostą!
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Stasiek
Mieszkam w Niemczech. Tu Prostonel jest już znany od wielu lat. Ma bardzo pozytywne opinie.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Magdalena M.
Zamówiłam Prostonel dla mojego męża. Od kilku lat staramy się o dziecko – bez skutku. Mam nadzieję, że to nam pomoże.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Wilk
Spróbowałem tego po namowach kolegi. Cieszę się, że się zgodziłam. Już po kilku tygodniach przestałem mieć problemy fizjologiczne, a zapalenie gruczołu krokowego zostało całkowicie wygaszone. Polecam wszystkim!
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Miszka
Już zamówiłem. Kurier jutro ma dostarczyć paczkę. Pospieszcie się, bo zostało niewiele opakowań.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Tadeusz
Wczoraj otrzymałem Prostonel. Prosta procedura, szybka dostawa. Opakowanie jest szczelnie zapakowane. Na etykiecie tylko dane odbiorcy i nikt nie ma pojęcia, co jest w środku.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Błażej
To naprawdę dobry produkt. Pierwsze efekty zauważyłem po 5 dniach. Ta metoda w porównaniu do innych, zalecanych przez lekarzy, pomogła mi zaskakująco szybko. Polecam
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
anonim
Mam 52 lata. Lekarz powiedział, że większość mężczyzn w moim wieku ma zapalenie gruczołu krokowego. Ja wcale nie uważam, że jestem stary. Nie chcę, żeby to odbiło się na moim małżeństwie, dlatego też postanowiłem zamówić Prostonel, a pierwsze efekty zauważyłem już po tygodniu stosowania.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Dobromir
To jest najlepszy produkt. Czuję się młodziej po tym leku.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
hubi
Moja rodzina jest uratowana! Prostonel naprawdę działa. Ból zniknął i w końcu mogę zająć się żoną jak należy. Zbliżyliśmy się do siebie i spodziewamy się dziecka, a wisiały nad nami czarne chmury. Nie ma rzeczy niemożliwych :)
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
malinkaaa
Zamówiłam Prostonel dla mojego męża. Ma zaledwie 39 lat, a już pojawiły się problemy z erekcją. Wiem, że cierpi i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Nie mogę pozwolić na rozpad tego co budujemy przez tyle lat.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Przemek
Sprawdziłem składniki i porównałem je z innymi produktami, a potem zdecydowałem się na zakup Prostonelu. Wszystkie składniki są naturalne, nie wywierają wpływu na serce, wątrobę czy nerki, a to jest ważne w moim wieku!
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
pablo
Nigdy nawet nie myślałem, że zwykłe kapsułki mogą załagodzić ból. Od miesiąca biorę Prostonel i nie latam co chwilę do toalety. W nocy też. No i co najważniejsze, nie mam już problemów z seksem
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Szczęściarz
Mam 56 lat, nadal mam się dobrze, ale ryzyko zachorowania rośnie z każdym dniem. Postępowałem zgodnie z zaleceniami lekarza i kupiłem Prostonel, aby zapobiec zapaleniu gruczołu krokowego. Nie nastawiałem się na cuda, ale byłem mile zaskoczony. Teraz seks jest taki jak w wieku 20 lat. Stosunek trwa dłużej, a doznania są silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Moja kobieta jest szczęśliwa. Polecam ten produkt wszystkim swoim znajomym!
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
adrian
Oczywiście, że najważniejsze jest to, aby dbać o swoje zdrowie od najmłodszych lat, ale szczerze mówiąc, czy ktoś przestrzega zasad w 100%? Na szczęście mamy Prostonel – to najlepszy produkt na męskie problemy!
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

Zamów Prostonel z 50% rabatem!
Jedyna taka okazja!
PRZEJDŹ DO OFICJALNEJ strony Prostonel
Statystyki strony
Odwiedziny dzisiaj:
6924
Teraz online:
49
Dystrybucja Prostonel:
1083