Syberyjski hit na MŁODZIEŃCZĄ EREKCJĘ

dla mężczyzn 40-85 l.

O nas

Aktualności

Artykuły

Nasi specjaliści

Dołącz do nas

Szukaj w Google...

ARTYKUŁY / NAJNOWSZE ARTYKUŁY / ,,Syberyjski hit na MŁODZIEŃCZĄ EREKCJĘ'''

TYLKO RZETELNE INFORMACJE!

Odbuduj zniszczony mechanizm erekcji! Blisko 40% większe libido, 3-krotnie większa moc i młodzieńcza grubość – wciąż są możliwe! Naturalny preparat o potwierdzonej klinicznie 100% skuteczności, po 7 dniach od zażycia okazał się gwarantem efektów niezależnie od wieku, schorzeń i zażywanych leków.

Dzięki niemu już ponad 300 tys. Europejczyków odzyskało dawną sprawność seksualną 24h na dobę!

,,Niby stary Fiat, ale za to silnik, jak w Ferrari! ''

,,Po 60-tce byłem już seksualnym inwalidą, zacząłem obawiać się o swój związek. Ze względu na wieńcówkę i inne problemy zdrowotne nie mogłem korzystać z aptecznych preparatów. Lekarz polecił mi naturalne tab. biostymulacyjne. Mówił, że mają nawet 98% skuteczności, no i faktycznie. Przez powiększoną prostatę problemy zaczęły narastać. Nie miałem wyjścia, spróbowałem 60 tabletek i… znów odzyskałem dawną moc, mam chyba nieco większy rozmiar, a chce mi się czasami bardziej niż, gdy byłem młody! 29 lat po ślubie z żoną przeżywamy drugą młodość. Jest ogień!''

Andrzej K. (67 lat) z Bud

Sprawność seksualna, odbudowa zniszczonego mechanizmu erekcji, większa moc i sprawność – przypadkowe odkrycie na dalekiej Rosji zmieniło życie tysięcy mężczyzn.

8 365 likes

Odzyskaj dawną sprawność seksualną 24h na dobę!

Data publikacji:

Nie ma żadnych medycznych przeciwskazań, żeby mężczyzna mógł uprawiać udany i zadowalający go seks w wieku 70, 80 czy nawet 90 lat– uważa profesor Aleksiej Kizilov odkrywca nowatorskiej kuracji zwalczającej zaburzenia erekcji. Odkryliśmy, że organizm każdego mężczyzny jest biologicznie zaprogramowany do uzyskiwania długiej, pełnej erekcji, dlatego z każdymi zaburzeniami wzwodu trzeba walczyć natychmiast.

Po odbyciu pełnego okresu kuracji, substancje czynne wywołały stałe rozszerzenie naczyń krwionośnych o 30-35%. Dzięki temu po 8-tyg regularnego zażywania preparatu, mężczyźni odzyskiwali dawną sprawność seksualną już po 4 minutach od każdego kolejnego zażycia, a ich prącie zwiększyło rozmiar od 3 do 8 cm w porównaniu do wcześniejszych stosunków.

Odzyskaj kontrolę

*Podane efekty w przypadku niewielkiej dysfunkcji prostaty i spadku libido były osiągane już po 4-6 tyg. W przypadku całkowitego zaniku libido i/lub silnego przerostu prostaty – po 10-12 tyg. kuracji.

Niezależnie od tego, czy mężczyzna ma 40, czy 85 lat – dzięki specjalnie opracowanej molekularnej formule (patent nr: 4,502,218), preparat okazał się niebywale skuteczny, bez najmniejszego udziału niebezpiecznych farmaceutyków czy sztucznych wspomagaczy. Swoją popularnością podbił kraje takie jak Niemcy, Wielka Brytania czy Czechy. Z pewnością podbije kolejne.

Jak to w życiu bywa pomoc w problemach często pojawia się przypadkowo. W tym wypadku nadeszła ona dla milionów mężczyzn walczących z zaburzeniami erekcji z niedostępnej i dzikiej rosyjskiej Tajgi. Wielu rosyjskich robotników pracuje tam przy wydobyciu metali ciężkich. Każdego ranka wspólnie parzą sobie ziołowe napary i… pewnego dnia, przez przypadek podczas prac zauważyli krępujące dla nich niekontrolowane wzwody. Z czasem odnaleźli odpowiedź na pytanie, czym zostały wywołane… I to bez udziału kobiet. Podejrzewali, że to właśnie pod wpływem niskich temperatur i regularnego spożywania naparów, „zwykłe” zioła dały tak „niepożądane skutki uboczne”. Jak się okazało, mieli rację.

W 2015 r. inż. Vladimir Nabokovic, by mieć pewność swoich przypuszczeń, postanowił napisać o tym rewolucyjnym odkryciu do cenionego prof. Aleksieja Kizilova z Petersburskiego Instytutu ds. Urologii. Ten, zdumiony relacjami robotników i Nabokovicia samemu nie mogąc uwierzyć, wyekstraktował przesłane próbki tłoczonych na zimno roślinnych molekuł i poddał je badaniom klinicznym. Fakty okazały niepodważalne, a badania nie pozostawiały złudzeń. Nowo odryte biostymulacyjne molekuły aktywne, stały się środkiem w 100% bezpiecznym i nierzadko skuteczniejszym od niebieskiej tabletki.

Testy nie pozostawiły złudzeń

  • Przywraca libido i wydłuża czas wzwodu średnio o 89%.l
  • Zwiększa twardość i niezłomność członka o nawet 67% w stosunku do stanu wyjściowego.l
  • Wydłuża długość przeciętnego stosunku aż 4-krotnie
  • 8 na 10 przypadków mężczyzn wielokrotnie zwiększyło swoją częstotliwość współżycia, w bardzo krótkim odstępie czasu.

„Badane substancje wykazały 98% skuteczności działania proseksualnego. Zapytani przez Kizlova mężczyźni między 40, a 85 rokiem życia, jednoznacznie potwierdzili, że preparat po około 4-8 tyg. regularnego stosowania:

Dalsze spektrum badań wykazało, że w niektórych przypadkach rozrost prostaty został trwale wyregulowany i zredukowany o 57%. Co więcej, w pojedynczych przypadkach preparat zwiększył apetyt na seks nawet o 72%! Dzięki biomolekułom biorący udział w testach mężczyźni (7/10 przypadków), całkowicie pozbyli się wszelkich problemów z erekcją w zaledwie 8-tyg., bez konieczności późniejszego ponawiania kuracji. Najcięższym przypadkom zajęło to pełne trzy miesiące.*

Krzysztof P. (69 l.), Bytom

Każda próba kończyła się tylko upokorzeniami i rozczarowaniem. Kiedyś kochaliśmy się z żoną 3-4 razy w tygodniu, a później ona wolała odwrócić się do mnie plecami i iść spać, bo wiedziała, że i tak nic z tego nie będzie. Postanowiłem zacząć działać, bałem się, że będzie szukała zaspokojenia na boku. Gdy trafiłem na tę nową metodę, działałem natychmiast. We wtorek zamówiłem, w czwartek dostałem paczkę, a w piątek rano miałem najlepszy seks w życiu. Serdecznie polecam! „Moje małżeństwo odżyło!”

Przez ostatnie kilka lat mój seks był kompletną porażką!

Kazimierz B. (71 lat) z Katowic

Kiedy byłem młodszy, nie myślałem o tym, że mogę kiedyś mieć problemy z łóżku. Obydwoje z żoną mamy gorące temperamenty oraz swoje potrzeby seksualne, których zaspokojenie było dla nas bardzo ważne. Wierzyliśmy w to, że częsta praktyka uchroni mnie przed przykrymi skutkami starzenia się.

Niestety wiek robi swoje. Długie okresy bezczynności zaczęły odbijąć sie negatywnie na naszych relacjach. W pewnym momencie zacząłem się czuć jak pół-mężczyzna, zacząłem się obwiniać za zastój w naszym związku.

Powiedziałem sobie dość! Chciałem coś zmienić, wyjść z impasu, w którym tkwie od dłuższego już czasu. Dużo czytałem w internecie na temat odbudowania mechanizmu erekcji u mężczyzn po 50-ce i trafiłem na wiele pozytywnych komentarzy na temat metody profesora Kizilova. Postanowiłem spróbować i nie żałuję swojej decyzji. Po krótkim czasie nasze życie się zmieniło. Znów możemy z żoną cieszyć się sobą bez obaw, że znowu coś nie zadziała.

Znów możemy z żoną cieszyć się sobą!

Przypadkowe wzwody okazały się lekarstwem!

Komentarze:

Treść komentarza

Dodaj komentarz

Podpis

Czytaj komentarze do artykułu "Syberyjski hit na MŁODZIEŃCZĄ EREKCJĘ"

Jeżeli należysz do grupy aż 75% mężczyzn po 40-stce zmagającej się z problemami z erekcją – nie wolno Ci tego ignorować! Z początku będziesz uprawiać seks raz na miesiąc, potem parę razy w roku... Następnie Twoje życie seksualne całkowicie się skończy, a Ty będziesz prowadził życie w przymuszonym celibacie. Przestaniesz czuć się jak prawdziwy mężczyzna. Doprowadzi Cię do problemów zdrowotnych i psychicznych (np. przerost prostaty, nadciśnienie). Czy tego właśnie chcesz?

Prof. Kizilov przestrzega...

Odkryto, że napar z roślin Tundry i Tajgi blisko o 1/3 rozszerza światło naczyń krwionośnych podczas zbliżenia. Dzięki temu silnie działa na libido i potencję, dając facetom szczególną, „niedźwiedzią moc” w łóżku. Co ważne, nawet tym od lat cierpiącym z powodu przerośniętego gruczołu prostaty, choroby wieńcowej serca czy problemów z ciśnieniem. Co więcej, bez obaw mogą go stosować także ci po zawałach, udarach mózgu, nowotworach czy zażywający regularnie leki.

W końcu ogromna erekcja uzyskana bez sztucznych dopalaczy, gdy tylko nadejdzie taka potrzeba, wcale nie musi być wyłącznie sennym marzeniem.

Ryzyko wystąpienia problemów zaburzeń erekcji – erectile dysfunction ED – czyli braku lub słabienia wzwodu może pojawić się na każdym etapie życia seksualnego mężczyzny. Warto zaznaczyć, że w przypadku problemów z erekcją pojawiają się zaburzenia lękowe związane z epizodem zaburzeń erekcji, co powoduje, że mężczyzna zaczyna wpadać w błędne koło, bo strach przed problemem potęguje problem z erekcją. Zaburzenia erekcji szczególnie mogą dotyczyć mężczyzn z nadwagą, cukrzycą czy nadciśnieniem. Źródło zaburzeń może mieć też przyczynę na tle urologicznym – rozrost gruczołu krokowego, zapalenie prostaty, choroba Peyroniego. Dodatkowym czynnikiem jest nałogowe palenie papierosów czy nadmierne spożywanie alkoholu. W skrajnych przypadkach nieleczone zaburzenie erekcji mogą prowadzić nawet do depresji.

Statystyki mówią, że przypadłość ta dotyka 2% 30-latków, 6% 40-latków, ale już 18% 50-latków, 38% 60-latków i aż 60% 70-latków. Problem w Polsce może już dotyczyć blisko 3 mln mężczyzn. Tylko 7% z nich szuka jakiejkolwiek pomocy. Takie zaburzenia są dysfunkcją, a nie chorobą, można je skutecznie leczyć. Sukces tkwi w doborze metody.

Kazimierz Cymuś

o 14:44

Czy któryś z panów już testował? Wiem, że może trudno się „chwalić”, że potrzebne jest wsparcie, ale stres i używki robią swoje, więc szukam czegoś skutecznego po prostu, by nie stresować się niepotrzebnie.

Heniek R.

Ale tu nie ma się czego wstydzić. Lepiej po prostu od razu przy pierwszych jakichkolwiek problemach spróbować wziąć, niż niepotrzebnie się męczyć. Ja biorę regularnie i żadnych problemów.

o 18:21

o 09:49

A u mnie żona bardzo zadowolona !

Panowie prawda taka, że po 50 to już organizm różnie działa, więc jak tylko jest takie cudo to brać i się nie zastanawiać.

o 23:40

Wapno56

Leszek Piorunek

Na początku byłem sceptyczny, ale właściwie to już po jednej nocy stwierdziłem, że warto było. Wiecie jak to jest, jak człowiek budzi się twardy i gotowy do działania.

o 14:11

No u mnie nie tylko konar płonie, ale w ogóle nabrałem apatytu na życie.

Może nie miałem jakiś szczególnych problemów z sama erekcją, ale czułem, że prostata daje o sobie znać. Kilkukrotne wstawanie w nocy do toalety i to nawet jak się później okazuje nie wiadomo po co może męczyć człowieka. I wierzcie lub nie, ale pomogło, a jeśli pewnym jeszcze efektem przy okazji jest wigor jak za młodu to co tu mogę powiedzieć – chyba jak w tej jednej niezbyt rozgarniętej reklamie – „a skutki uboczne? – jestem w stanie je zaakceptować”

o 11:52

Powiem tak, że u mnie to przynosi o wiele lepsze efekty niż te wszystkie reklamowane środki.

o 11:38

Dumny z Siebie

Marian Gołąbiewski

Robert S.

Zbigniew Maćkowski

o 11:21

No odkąd biorę to trochę się usztywniłem ale tylko tam gdzie potrzeba, bo dzięki temu, że wszystko wróciło do normy i działa jak należy nie musze niepotrzebnie się zastanawiać i myśleć o tym co działać powinno naturalnie.

o 22:34

Potwierdzam – działa. U mnie nawet mocno działa i dzięki temu czuje się jakbym znowu miał 18 lat.

Nie wiem jak to się stało, ale moja żona jakoś szczególnie nabrała apetytu na te sprawy po 50, z kobietami jest łatwiej bo podobno zawsze mogą, a nie zawsze chcą, a u facetów na odwrót – zawsze chcą a z wiekiem nie zawsze mogą, ale teraz to mogę powiedzieć, że dotrzymuję żonie kroku. Nasze życie seksualne nigdy nie było tak udane.

o 18:19

Nie ma się co zastanawiać i zawsze mówię, że trzeba spróbować jak tylko zaobserwuje się jakiekolwiek problemy u siebie.

o 17:44

Przemysław B.

Zygmunt Wrona

damian góra

Jerzy Wąsicki

o 17:06